WNĘTRZE

Wnętrze modelu XF oferuje wyjątkowy poziom luksusu i mnóstwo przestrzeni.

OBEJRZYJ FILM
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
NOWOCZESNE RZEMIOSŁO

Wnętrze modelu XF zostało kunsztownie wykończone jest całą gamą nowoczesnych tworzyw, dzięki czemu emanuje ono wyjątkowym luksusem i oferuje poczucie przyjemności i komfortu.

KONFIGURATOR
JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Od aluminiowych łopatek zmiany biegów do kierownicy obszytej miękką skórą licową, każdy element kokpitu XF w wersji 300 SPORT został starannie zaprojektowany i pięknie wykonany.

W FOTELU KIEROWCY

Wciśnij przycisk Start i poczuj, jak Twój Jaguar XF budzi się do życia. Niczym w spektaklu wyreżyserowanym przez najlepszego choreografa otwierają się nawiewy powietrza, nowoczesne pokrętło wyboru trybu jazdy1 w kolorze satynowej czerni wysuwa się z wdziękiem, a silnik oznajmia swoje przebudzenie delikatnym pomrukiem. Wszystko to rozbudza zmysły kierowcy, obiecując pełną emocji podróż.

FOTELE WERSJI 300 SPORT

Sportowe fotele, regulowane elektrycznie w 14 kierunkach posiadają charakterystyczne podwójne, żółte przeszycie i wytłoczone oznaczenie wersji 300 SPORT na przednich zagłówkach.

WYBIERZ SWÓJ MODEL
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
MATERIAŁY NAJLEPSZEJ JAKOŚCI
Zastosowane w samochodzie odmiany forniru oraz skórzanej tapicerki zostały starannie wyselekcjonowane celem zapewnienia, aby wszystkie elementy, jakich Twoja dłoń może dotknąć we wnętrzu modelu XF, sprawiały wrażenie prawdziwie luksusowych. Twój Jaguar XF zawsze będzie robić doskonałe wrażenie – niezależnie od tego, czy preferujesz wykończenie z włókna węglowego, czy też może fornirowe wstawki ze szlachetnego drewna, znakomicie współgrające z wykwintną, skórzaną tapicerką.
DETALE KAROSERII
Model XF łączy w sobie wyjątkową dbałość o szczegóły i supernowoczesne materiały, oferując szeroki zakres opcji wykończenia wnętrza. Do podwójnie przeszywanej, miękkiej niczym rękawiczka skórzanej tapicerki – wliczając w to luksusową skórę Windsor2 – można dobrać szereg wykwintnych fornirowych wstawek oraz wysokiej jakości tkanin dostępnych w różnych kolorach.
PERSONALIZACJA
Dostosuj wnętrze modelu XF do preferowanego przez siebie stylu dzięki całej gamie nowoczesnych, fornirowych wstawek, wysokiej jakości skóry i tkanin oraz dostępnych kombinacji kolorystycznych. Istnieje nawet możliwość zamontowania specjalnych, podświetlanych listew progowych na których wygrawerujemy zamówiony przez Ciebie tekst.
KONFIGURATOR
PRZESTRZEŃ, W KTÓREJ ODPOCZYWASZ
Wnętrze modelu XF jest ucieleśnieniem przestrzeni, możliwości wyboru i szytego na miarę luksusu. Pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą cieszyć się jeszcze większym komfortem i przestrzenią. Nastrojowe oświetlenie wnętrza sprawia, że zyskuje ono niepowtarzalną atmosferę, a lampki do czytania w technologii LED stwarzają idealne warunki do spokojnej lektury.
ŚWIEŻE POMYSŁY
Aby poprawić jakość powietrza, XF Sportbrake oferuje opcjonalny nowy system jonizacji. Dzięki zastosowaniu tego systemu, powietrze przechodzi przez jonizator, który filtruje je i oczyszcza przed powrotem do kabiny. Powoduje to neutralizację zapachów, jak również minimalizuje obecność bakterii i zanieczyszczeń, zapewniając przyjemniejsze i zdrowsze warunki we wnętrzu samochodu.
OBEJRZYJ FILM
JEDNO SKINIENIE
Wprowadzający jeszcze więcej naturalnego światła i przestronności do wnętrza samochodu, opcjonalny 1,6m2 stały panoramiczny dach dostępny dla modelu XF Sportbrake jest największym wykonanym z jednej tafli szkła dachem w swojej klasie. Dostępna jest także opcja wyposażenia samochodu w sterowaną gestem przesłonę dachu, którą można otwierać i zamykać jednym gestem ręki, bez odrywania oczu od drogi.
OBEJRZYJ FILM

Nowoczesny design nadwozia, zaawansowana dynamika jazdy i najnowocześniejszy samochodowy zestaw informacyjno-rozrywkowy daje modeli XF przewagę nad konkurencją. Skorzystaj z naszego konfiguratora, aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

1Tylko w wersjach z automatyczną skrzynią biegów.