TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Dostarczający mnóstwo informacji i rozrywki, InControl to nasz zestaw zaawansowanych technologii, które łączą zarówno użytkownika, jak i Twojego E‑PACE ze światem.

InControl został wyposażony w najnowsze, zaawansowane i intuicyjne technologie, które zapewniają wszystkim pasażerom rozrywkę podczas podróży. Ekran dotykowy o przekątnej 10" znajdujący się w środku konsoli centralnej obsługuje się gestami znanymi z obsługi smartfonów zapewniając bogatą rozrywkę audiowizualną.

KONFIGURATOR
TOUCH PRO

Aby urozmaicić każdą podróż, Touch Pro oferuje do wyboru cztery konfigurowalne ekrany i szybki czas reakcji, a także obsługę głosową. Interaktywny panel boczny pozwala wybierać spośród różnych paneli - dzięki czemu ekran główny może być wykorzystywany do wyświetlania nawigacji, a panel boczny zapewnia kontrolę telefonu. Wystarczy przesunąć w górę i w dół, aby przełączać się między wieloma panelami.

ODKRYJ TOUCH PRO
FUNKCJE SYSTEMU INCONTROL
PAKIET CONNECT PRO<sup>1</sup>
Aby jeszcze bardziej ulepszyć system Touch Pro, opcjonalny Pakiet Connect Pro 2 zawiera funkcje Pro Services i 4G Wi-Fi Hotspot, Smart Settings i Nawigację Pro. Słuchaj ulubionej muzyki, radia i podcastów podczas podróży. Wszystko bez korzystania ze smartfona. Połącz swoje konta Deezer i TuneIn z portalem InControl, a dostęp do multimediów można uzyskać bezpośrednio z ekranu dotykowego pojazdu.
APLIKACJE INCONTROL<sup>2</sup>
Opcjonalna technologia InControl Apps umożliwia sterowanie aplikacjami zoptymalizowanymi pod kątem pojazdów w smartfonie z systemem iOS lub Android za pomocą ekranu dotykowego modelu E‑PACE, w tym kontaktów, kalendarza i odtwarzacza muzyki. Wystarczy podłączyć smartfon za pomocą kabla USB.
SMART SETTINGS<sup>3</sup>
Automatycznie identyfikując każdego kierowcy za pomocą klucza i telefonu, opcjonalna funkcja Smart Settings może wybrać preferowane pozycje siedzeń i lusterek oraz odtwarzać preferowane media na początku każdej podróży. Funkcja Smart Settings mogą także uczyć się i automatyzować te preferencje w oparciu o Twoje przyzwyczajenia i przeszłe rutyny.
REMOTE<sup>4</sup>
Funkcja Remote dostarcza informacji o samochodzie i umożliwia zdalną interakcję z nim. Usługa ta obejmuje funkcję Optimised Assistance, która przesyła Twoją lokalizację i dane diagnostyczne w przypadku awarii, oraz SOS Emergency Call. Aplikacja Jaguar InControl Remote pozwala również zdalnie sprawdzać poziom paliwa, a nawet znaleźć samochód na zatłoczonym parkingu.
SECURE TRACKER<sup>5</sup>
Jeśli ktoś włamie się do Twojego samochodu lub przetransportuje go nielegalnie, opcjonalny Secure Tracker automatycznie ostrzeże Cię i centrum monitorowania, pomagając w zlokalizowaniu i odzyskaniu pojazdu tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli Twój samochód zostanie skradziony za pomocą kluczy, możesz powiadomić centrum śledzenia połączeń za pomocą aplikacji Secure Tracker na smartfony.
CLICK AND GO
Dzięki opcjonalnej zintegrowanej bazie systemu Click and Go pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą korzystać z tabletów bez użycia rąk podczas podróży. Dzięki prostemu mechanizmowi montażowemu i tylnej ładowarce USB pasażerowie mogą bawić się, a ich urządzenia pozostają naładowane.
INFOTAINMENT
WYŚWIETLACZ HUD
Opcjonalny wyświetlacz przezierny HUD (Head Up Display) wyświetla kluczowe dane dotyczące pojazdu na przedniej szybie. Posiada krystalicznie czystą, kolorową grafikę w wysokiej rozdzielczości, umożliwiając łatwą obsługę wszystkich informacji.
INTERAKTYWNY WYŚWIETLACZ WSKAŹNIKÓW<sup>6</sup>
E‑PACE został wyposażony jest w opcjonalny interaktywny wyświetlacz wskaźników HD o przekątnej 12,3". System może odbierać i wyświetlać informacje o napędzie, rozrywce i aktywnych danych o bezpieczeństwie, w tym nawigację, telefon i media.
SYSTEM AUDIO MERIDIAN<sup>TM</sup><sup>7</sup>
Ożyw swoją muzykę dzięki dwóm opcjonalnym systemom dźwiękowym brytyjskich ekspertów od dźwięku MeridianTM. Znakomity system dźwięku przestrzennego Meridian z technologią TrifieldTM zapewnia pełną jakość i czystość dźwięków. Zestaw zawiera 14 głośników i 1 subwoofer zapewniające najlepszą jakość dźwięku.
ODKRYJ MERIDIAN
IGUIDE

Aplikacja Jaguar iGuide wykorzystuje najnowszą technologię do wyjaśniania wszystkich potrzebnych funkcji i elementów Twojego E‑PACE. Występuje również w wersji mobilnej z możliwością wykorzystania na ekranie Twojego smartfona, dzięki czemu zawsze masz odpowiedź na każde pytanie.

Pierwszy, kompaktowy SUV marki Jaguar dostarcza unikalne połączenie nowoczesnego wyglądu, zwinności oraz dynamicznego prowadzenia. Stwórz swojego idealnego E‑PACE za pomocą naszego konfiguratora.

KONFIGURATOR

1 Pakiet Connect Pro zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po wstępnym terminie zalecanym przez przedstawiciela marki Jaguar. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Funkcjonalność online i łączność Wi-Fi zależy od instalacji karty micro SIM z odpowiednim pakietem danych.
2 Wyposażenie standardowe wersji S, SE oraz HSE.
3 Dostępne wyłącznie z pakietem Connect Pro.
4 Remote zawiera usługi subskrypcji, które mogą zostać przedłużone po początkowym okresie zalecanym przez przedstawiciela marki Jaguar.
5 Secure Tracker to usługa subskrybowana, którą można przedłużyć po wstępnym terminie zalecanym przez przedstawiciela marki Jaguar.
6 Wyposażenie standardowe w wersji HSE.
7 Nagłośnienie Meridian Sound 380W jest wyposażeniem standardowym wersji SE oraz HSE.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie "three fields" jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.

InControl zawiera usługi subskrypcji, które mogą zostać przedłużone po wstępnym terminie zalecanym przez przedstawiciela marki Jaguar. Funkcje InControl, opcje i ich dostępność pozostają zależne od rynku - więcej informacji u przedstawiciela marki Jaguar. Informacje i obrazy wyświetlane w nawiązaniu do technologii InControl, w tym zdjęcia ekranów, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Aplikacje InControl i Remote muszą być pobrane ze sklepu Apple / Play. Wszystkie funkcje w samochodzie powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy są dla nich bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.